נמשכים  צעדי ההזדהות עם עובדי רשות השידור:מחר
(21.3) יצטרפו לעיצומים גם עובדי משרד הבינוי והשיכון


הצעדים הארגוניים בשירות המדינה לאות סולידריות עם עובדי רשות השידור נמשכים *** אחרי השבתת מערכת שע"מ ברשות המיסים והפסקת העבודה ברשות האכיפה והגבייה, מחר (ג') מצטרפים לצעדים גם עובדי משרד הבינוי והשיכון ***
 
בשירות המדינה נמשכים ומתרחבים צעדי ההזדהות עם עובדי רשות השידור. לאחר השבתת מערכת שע"מ ברשות המיסים והפסקת העבודה ברשות האכיפה והגבייה, מחר (ג') מצטרפים לצעדים הארגוניים גם עובדי משרד הבינוי והשיכון. במסגרת הצעדים הצפויים, לא תהיה קבלת קהל ולא יינתן מענה טלפוני במחוזות ובכל יחידות המשרד. 
 
נזכיר כי אתמול, בצל המשבר המחריף ברשות השידור, הכריזה ההסתדרות על סכסוך עבודה ברשות השידור, בתאגיד השידור הציבורי "כאן", בשירות המדינה ובתאגידים הקשורים, בשירות התעסוקה ובמוסד לביטוח לאומי. במסגרת הסכסוך, ההסתדרות דורשת להגן על תעסוקתם של עובדי רשות השידור, לבטל את תופעת עובדי הקבלן בתאגיד ולמחות כנגד תקינה חסרה בתאגיד שמטרתה להימנע מהעסקת עובדים בהתאם להתחייבויות.
 
בתיאום עם יו"ר הסתדרות עובדי המדינה אריאל יעקובי, עובדי שירות המדינה נערכים להחרפת צעדי הסולידריות עם עובדי רשות השידור בהיקף רחב. יצוין כי בכפוף לסכסוך שהוכרז, בהמשך ההסתדרות וציבור העובדים יוכלו להרחיב את הצעדים לכלל מקומות העבודה במגזר הציבורי, לרבות לשכות התעסוקה וסניפי הביטוח הלאומי.
 
 
 

אריאל יעקובי

אריאל יעקובי

יו"ר הסתדרות עובדי המדינה

העמותה לקידום מודעות חברתית והעשרת הידע של עובדי המדינה, הוקמה לאחר מאמץ רב כעמותה נוספת לעובדי המדינה,
למידע נוסףעל אריאל יעקובי

חדשות ועדכונים